SEO Dostu Kolay Panelli Özel Yazılım

Melon CMS dijital alanda, yılların vermiş olduğu tecrübe sayesinde müşterilerinin tüm ihtiyaçlarını karşılayan bir yazılım şirketidir. Gelişen teknoloji ile birlikte kendilerini de geliştirmektedir.

Google dostu ara yüz tasarımlar ile müşterilerin teknik bilgisi olmasa dahi kolay kullanım sunmaktadır. Böylelikle Panelde tanımlı bulunan temalardan seçim yapabilir, web sitenizin ara yüzünü kolayca oluşturabilirsiniz.

Her müşterilerimiz için onlara özgü web siteleri tasarlarız ve bunu yapmaktan asla sıkılmıyoruz! Teknolojiyi yakından takip ederek; yeni, kaliteli ve özgün içerikler hazırlıyoruz. Sizleri ve firmanızı dijital dünyaya en doğru şekilde tanıtıyor ve müşterilerinize en iyi bir şekilde tanıtacak web tasarımları hazırlıyoruz.

Neden Biz?

Web sitelerimiz, profesyonel, hızlı ve arama motoru dostudur. Taleplerinizi dikkatlice dinleyerek sorunlarınıza hızlı çözümler üretiyoruz ve böylelikle aldığımız işi sizlere hatasız olarak tam zamanında teslim ediyoruz.

Ayrıca sizler farkında olmadan bazı zamanlarda web sitenizin alt yapısında çalışmalar yaparak teknolojik gelişmelere paralel olacak şekilde web sitenizi de geliştirmekteyiz. Belirli zaman aralıklarında web sitenizin arama motorlarındaki sıralamasını kontrol ederiz. Böylece olası arama motoru algoritma değişikliğine göre önlemler alarak, arama sonuçlarındaki sıralamada yerinizi korumanızı sağlarız.

Hizmet sonrasında herhangi sorun ve talepleriniz için her zaman destek vermek için yanınızdayız. Bizim için müşteri memnuniyeti, işin teslim edildikten sonra son bulmaz. Dijital dünya da başarılı olmanız için katkıda bulunmak ve sizlerle birlikte Melon CMS olarak bizler de zirve yolunda beraber ilerlemek isteriz.

Melon CMS’yi Daha İyi Yapan Nedir?

  • Web siteniz için kolaylıkla güncelleyebileceğiniz bir yönetim paneli vardır ve burada tanımlı temalardan seçim yapabilirsiniz.
  • Müşterilerimiz için yapmış olduğumuz çalışmalarımız kendine has karaktere sahiptir ve dijital dünyada güçlü bir görsel etki oluşturur.
  • Memnun müşterilerimiz ile sizlere iş birliğimizi ve kalıcılığımızı kanıtlamaktayız.
  • Sizlere özel, geliştirilebilir temalara sahibiz.
  • Kodlama gerektirmez, böylelikle hiç zorlanmazsınız.
  • İçerik yönetim paneli ile web sitenizi kolaylıkla güncelleyebilirsiniz.
  • Google ve SEO dostu olan bir alt yapı ile her zaman rakiplerinizden bir adım önde olursunuz.