Konseptli web site tasarımını tercih ettiğinizde özellikle küçük işletmeler gereksiz harcamalardan kurtulup, en kolay yoldan istediğiniz web sitesine ulaşabilirsiniz. Bu tarz konseptli web siteleri, ürünler veya hizmetler hakkında gerekli tüm bloklara zaten sahiptir. Projeler bir veya daha fazla sayfa içerir.

Bazı sınırlı işlevselliğe rağmen, sitelerin geliştirilmesinde modern bir CMS kullanılır. İşletmeniz büyüdükçe ve bütçeniz arttıkça projenizi sürekli olarak iyileştirebilirsiniz. Böyle bir site tanıtım için harikadır, onun yardımıyla yeni müşteriler çekebilirsiniz.

Başarılı bir iş için parlak bir yönetici olmak ve ilginç bir ürüne sahip olmak yeterli değildir. Satılan mal ve hizmetlere ilişkin bilgilere basit ve hızlı erişime ihtiyacımız var. Bir web site harika bir iş çıkarıyorsa, kaynak, alıcının tüm ihtiyaçlarını karşılıyorsa, mal veya hizmetler, bunların maliyeti, garantileri, teslimatı vb. hakkında bilgi bulmak kolaydır.

Sadece sizlere karar vermek kalır, bir siteyi sıfırdan sipariş mi edeceksiniz yoksa kendinize özel konseptli bir web sitesi mi satın alacaksınız?

Konsept Web Site Tasarımı

Konsept Web Site Tasarımı, standart şablonlar temelinde yapılmış bir kaynaktır. Müşteri, konusunun bir kaynağını seçmelidir. Geliştirici, müşterinin istediği ayarlamaları yapacak ve böylece siteyi başlatabileceksiniz. Böyle bir kaynak bir kartvizit, bir çevrimiçi mağaza ve bir kurumsal web sitesi olabilir çünkü burada herhangi bir kısıtlama yoktur. Site hazır satın alınırsa, bunun ilkel bir şey olduğunu düşünmenize de ayrıca gerek yok. Artık güzel tasarıma ve zengin işlevselliğe sahip hazır siteler bulabilirsiniz. Tabii ki, bu tür sitelerin avantajları vardır.

Neden Konsept Web Site Tasarımı Tercih Etmelisiniz?

1. Konseptli Web Sitesi Kullanarak İstediğiniz bir şekilde başlangıç yaparsınız.

Kulağa ne kadar garip gelse de konseptli bir web sitesi satın aldığınızda sürekli onu değiştirmek için uğraşmazsınız, direkt olarak yayına alabilirsiniz. Teknik kısım: bir barındırma kaydı, bir lisans, bir alan satın alma gibi tüm bu işlemler hızlı bir şekilde yapılır. Sadece siteyi mal veya hizmet içeriği, ödeme koşulları, teslimat ile doldurmak için kalır ve onu kullanabilirsiniz.

 

2. Özel eğitime gerek duymazsınız.

Bir siteyi başlatırken, birçok işletme sahibi, sitenin işleyişi ile ilgili bazı nüanslarla uğraşacak ne zamanları ne de enerjileri olduğu gerçeğiyle karşı karşıya kalmaktadır. Konseptli bir web sitesi bu sorunu çözerek, bir web stüdyosuyla ayrıntıları tartışmanın uzun ve zahmetli sürecinden kurtulmanızı sağlar; tasarım, düzen kontrolü, belgeleri imzalama gibi.

 

3. Neredeyse hiç hata yoktur ve iyi işlevsellik sunar.

İyi işlevselliğe sahip konsept bir web site satın almanın mümkün olduğuna inanmayan müşteriler var. Ancak geliştiriciler sitelere iyi yatırım yapıyor ve birçok insan onları satın alıyor. Hatalar varsa, güncellemeler yayımlanarak düzeltiliyor. Geliştiriciler ayrıca bir çevrimiçi mağaza için hangi işlevselliğin ve hangi kurumsal sitenin en uygun olduğunu bilir. Bu, nişleri için bir şablon seçerken müşterinin, ihtiyaçlarıyla oranında tutarlı, hatasız bir site almasını sağlar.

 

4. Konseptli Web Siteleri gereksiz harcamalardan sizleri kurtarır.

Birçok şirket konseptli web siteleri satmaktadır. Sembolik parayla satın alınabilecek siteler var. Uygun fiyattan dan yüksek bir fiyatlara kadar. Ancak her zaman yüksek fiyatlı konseptli web sitesi müşteriyi daha ucuz bir siteden daha iyi tatmin edeceği anlamına gelmez. İşlevselliğe, yapıya, tasarıma bakmanız gerekir. Ancak, bu fiyatı bireysel bir sitenin geliştirilmesi için ödemeniz gereken fiyatla karşılaştırırsanız, çok daha düşük olacaktır.

Konseptli web siteler için artılar ve eksiler vardır. Tüm artıları ve eksileri tarttıktan sonra, 2 soruyu dürüstçe yanıtlamanızı öneririz: "Siteyi ne zaman başlatmalıyım?" ve “Bunun için ne kadar para harcamaya hazırsınız?”. Cevaplarınız “Şimdi” ve “Yeterli değil” ise, hazır bir site satın almalı ve gelecekte pahalı bakımlara hazırlanmalısınız. Ve eğer sabırlı olabilirseniz ve para harcamaya hazırsanız, o zaman sıfırdan konseptli bir web site sipariş edin. Uygulama, iyi bir sitenin kapsamlı, düşünceli ve gelecek düşünülerek oluşturulmuş bir site olduğunu gösterir.

Teklif Al